Paracetamol 240 mg - 10 zetpillen - Medimart.be
Paracetamol 240 mg

Paracetamol 240 mg - 10 zetpillen

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.

€ 2,42


  • ivm CORONA levertijd 1-5 werkdagen
  • Gratis verzending vanaf €35
  • Altijd netjes en discreet verpakt

Anderen bestelden ook


Omschrijving

Paracetamol maakt deel uit van de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 60, 120 of 240 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15).

Gebruik:

Kinderen

leeftijd                 gewicht            dosis (zetpil)     aantal zetpillen per dag

3 maanden - 1 jaar 3,0 - 10 kg       60 mg              2 - 6 (1 tot 2 per keer,
                                                                        niet vaker dan om de 6 uur)

3 maanden - 1 jaar 3,0 - 10 kg       120 mg             1 - 3

1 - 2 jaar              10 - 12,5 kg      240 mg             2 - 3 

2 - 4 jaar              12,5 - 17 kg      240 mg             3 

4 - 6 jaar              17 - 22 kg         240 mg             4 

6 – 9                     22 - 30             500  mg            2 – 3 

9 – 12                   30 – 40              500 mg            3 

12 – 15                  40 - 55             500 mg of        4 of

                                                  1000                maximaal 2-3 

Volwassenen en jongeren vanaf
15 jaar                  > 55                 1000                maximaal 4

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant

Pharmachemie BV

Houder van de vergunning voor het in de handel brengen

Samenwerkende Apothekers Nederland bv
Kralingseweg 201
3062 CE Rotterdam

Paracetamol 240 mg bestel je veilig en snel bij Medimart. Onze pakketjes worden altijd discreet verzonden

Wij zijn een online aanbieder van medicijnen. Kijk welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Specificaties

inhoud
10 zetpillen
Productsoort
Pijnstillers
Subcategorie 2
Paracetamol
RVG
12031