Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine - 40 tabletten - Medimart.be
Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine

Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine - 40 tabletten

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.

€ 2,29


  • Dit product is nu niet voorradig en verwachten wij binnen 5-10 werkdagen te kunnen leveren.
  • Gratis verzending vanaf €35
  • Altijd netjes en discreet verpakt

Anderen bestelden ook


Omschrijving

500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne 
 
Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een pijnstillende en koortswerende werking. Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg kan worden gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.
 
Samenstelling:
De werkzame bestanddelen zijn 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per tablet. 
- De andere bestanddelen zijn: microkristallijne cellulose (E460), maïszetmeel, povidon (E1201), glycerol (E422), docusaat natrium, natriumcarboxymethylzetmeel (E466), siliciumdioxide (E551), magnesiumstearaat (E470B)
 
Gebruik:
De gebruikelijke dosering is: 
Volwassenen: 
1 of 2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag. 
Kinderen (12 - 15 jaar; lichaamsgewicht 40 - 55 kg): 1 tablet 
Maximaal aantal tabletten per dag: 
Kinderen 40-44 kg: maximaal 4 tabletten per dag 
Kinderen 45-49 kg: maximaal 5 tabletten per dag 
Kinderen 50-55 kg: maximaal 6 tabletten per dag. 
Tussen de opeenvolgende momenten van inname moet tenminste 4 uur tijdsverschil zitten. Afhankelijk van het opnieuw optreden van symptomen kan Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg herhaaldelijk worden toegediend. 
Wijze van gebruik
De tabletten heel, zonder kauwen innemen met een half glas water. 
In geval u bemerkt dat Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg te sterk of juist te weinig werkt, raadpleeg dan uw arts of apotheker. 
 
Lees voor gebruik de bijsluiter.
 
Registratiehouder:
Healthypharm B.V. 
Nieuwe Donk 3 
4879 AC Etten-Leur 
 

Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine bestel je veilig en snel bij Medimart. Onze pakketjes worden altijd discreet verzonden

Wij zijn een online aanbieder van medicijnen. Kijk welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Specificaties

inhoud
40 tabletten
Productsoort
Pijnstillers
Subcategorie 2
Paracetamol
RVG
20653