Antigrippine poeder - 10 stuks - Medimart.be
Antigrippine poeder

Antigrippine poeder - 10 stuks

Antigrippine Paracetamol en Vitamine C wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.

€ 7,99


  • ivm CORONA levertijd 1-5 werkdagen
  • Gratis verzending vanaf €35
  • Altijd netjes en discreet verpakt

Anderen bestelden ook


Omschrijving

Antigrippine met paracetamol en vitamine C

Geneesmiddel RVG 114966 AV

Toepassing
Antigrippine Paracetamol en Vitamine C wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.

Samenstelling:
De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C. 
De andere stoffen in dit middel zijn cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954), magnesiumstearaat (E 470B), ethylcellulose (E 462) en  povidon (E 1201). 

Dosering
Volwassenen:
Gebruik 1 sachet (= 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C) per keer. U mag maximaal 6 sachets (= 3000 mg paracetamol en 300 mg vitamine C) per dag gebruiken.
De sachets zijn niet geschikt voor gebruik door kinderen.

Tussen de opeenvolgende doseringen dient tenminste 4 uur te verstrijken. Afhankelijk van het weer opkomen van de verschijnselen, zoals koorts en pijn, kan een volgende dosering  worden toegediend.
Wijze van innemen:
Schud de inhoud van het sachet in een glas of beker. Voeg  vervolgens 150 ml warm water toe, roer goed en drink onmiddellijk na roeren.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Bewaren
Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Registratiehouder: 
Omega Pharma Nederland B.V. 
Kralingseweg 201 
3062 CE Rotterdam

Antigrippine poeder bestel je veilig en snel bij Medimart. Onze pakketjes worden altijd discreet verzonden

Wij zijn een online aanbieder van medicijnen. Kijk welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Specificaties

inhoud
10 stuks
Productsoort
Geneesmiddelen
Subcategorie 2
Overige pijnstillers
RVG
114966