Boho Cosmetics Oogpotlood 06 hazel vegan - 1 stuks - Medimart.be - (6850587)

VOORDELIG EN BREED ASSORTIMENT HULPMIDDELEN EN DROGISTERIJARTIKELEN

VEILIG AFREKENEN

LEVERTIJD 1-3 WERKDAGEN

Boho Cosmetics Oogpotlood 06 hazel vegan 1 stuks - Make Up

Boho Cosmetics Oogpotlood 06 hazel vegan - 1 stuks

Boho Cosmetics Vegan oogpotlood 06 hazel

€ 7,45 € 7,08


  • Levertijd 1-3 werkdagen
  • Gratis verzending vanaf €55
  • Altijd netjes en discreet verpakt

Omschrijving

Ontdek de schoonheid van natuurlijke make-up met het Boho Vegan Oogpotlood in de kleur Noisette. Dit oogpotlood is een onmisbare aanvulling in je make-uptas. Met zijn romige textuur creëer je moeiteloos een perfecte lijn die de hele dag blijft zitten. Dit oogpotlood is niet alleen biologisch gecertificeerd, maar ook volledig veganistisch. Het bevat uitsluitend 100% natuurlijke ingrediënten, waarvan 22% gecertificeerde biologische ingrediënten. Het potlood is vervaardigd uit PEFC-gecertificeerd hout, afkomstig uit duurzaam beheerde bossen. Met het Boho oogpotlood accentueer je de vorm van je ogen en laat je ze extra spreken. Dankzij de verrijking met sheaboter en vitamine E respecteert het de tere huid rondom je ogen en minimaliseert het de kans op irritatie, zelfs bij zeer gevoelige ogen.

Kenmerken:
- 100% natuurlijke ingrediënten
- 22% gecertificeerde biologische ingrediënten
- Veganistisch en biologisch gecertificeerd
- Gemaakt van PEFC-gecertificeerd hout
- Verrijkt met sheaboter en vitamine E
- Geschikt voor gevoelige ogen

Ervaar de kracht van natuurlijke schoonheid met Boho Green Make-Up. Dit oogpotlood biedt niet alleen een prachtige kleur, maar ook de zekerheid van een product dat vriendelijk is voor zowel jouw huid als de planeet. Kies voor een natuurlijke uitstraling met de Noisette tint, of ga voor een van de andere opvallende kleuren van Boho. Voeg dit veelzijdige oogpotlood toe aan je make-upcollectie en geniet van de perfecte combinatie van stijl en duurzaamheid.

Ingredienten
OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL *, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), C10-18 TRIGLYCERIDES, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX *, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, CIONICA O 77492 (IRONICA OILICA, IR 77492) (IRONICA OILICA, 77492) (IRONICA OIL, 77492) ), CI 77742 (MANGANESE VIOLET), CI 77499 (IRON OXIDES), POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, ORYZANOL, TOCOPHEROL, GLYCERYL UNDECYLENATE.

* FROM ORGANIC AGRICULTURE

Gebruik
Blend het lijntje van het oogpotlood eventueel met een oogschaduwpenceel zodat de kleur mooi overloopt in die van de oogschaduw. Het potlood is ook goed als oogschaduwbasis te gebruiken.

Specificaties

inhoud
1 stuks
collectie
Cosmetica
Productsoort
Make Up

Shop meer