Healthypharm Paracetamol & vit C - 10 sachets - Medimart.be - (3352203)
Healthypharm Paracetamol & vit C

Healthypharm Paracetamol & vit C - 10 sachets

Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van een poeder voor drank, verpakt in sachets.

€ 5,09


  • Levertijd 1-3 werkdagen
  • Gratis verzending vanaf €45
  • Altijd netjes en discreet verpakt

Omschrijving

Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van een poeder voor drank, verpakt in sachets
 
Toepassing
Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.
 
Samenstelling:
De werkzame bestanddelen van het geneesmiddel zijn: 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C per  sachet.  De andere bestanddelen van het geneesmiddel (de hulpstoffen) zijn: aspartaam (E951), citroenaroma,  citroenzuur (E330), ethylcellulose (E462), saccharose, colloïdaal watervrij siliciumdioxide (E551). 
 
Gebruik:
Volwassenen: 
Gebruik 1 sachet (= 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C) per keer. U mag maximaal 6 sachets (= 3000 mg paracetamol en 300 mg vitamine C) per dag gebruiken. 
De sachets zijn niet geschikt voor gebruik door kinderen. 
Tussen de opeenvolgende doseringen dient tenminste 4 uur te verstrijken.
Afhankelijk van het weer opkomen van de verschijnselen, zoals koorts en pijn, kan een volgende dosering worden toegediend. 

Wijze van innemen:
Schud de inhoud van het sachet in een glas of beker. Voeg vervolgens 150 ml warm water toe, roer goed en drink onmiddellijk na roeren. 
In geval u merkt dat Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg te sterk of juist te weinig werkt, raadpleeg dan uw arts of apotheker.
 
Lees voor gebruik de bijsluiter.
 
Registratiehouder van het geneesmiddel: 
Healthypharm B.V. 
Nieuwe Donk 3 
4879 AC Etten-Leur 
 

Healthypharm Paracetamol & vit C bestel je veilig en snel bij Medimart. Onze pakketjes worden altijd discreet verzonden

Wij zijn een online aanbieder van medicijnen. Kijk welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Specificaties

inhoud
10 sachets
Productsoort
Pijnstillers
Subcategorie 2
Paracetamol
RVG
29772
Z-Index
16044118

Shop meer