Healthypharm Ibuprofen 400 mg liquid - 20 capsules - Medimart.be
Healthypharm Ibuprofen 400 mg liquid

Healthypharm Ibuprofen 400 mg liquid - 20 capsules

Ibuprofen Liquid Caps 400 mg is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt

€ 4,10


  • ivm CORONA levertijd 1-5 werkdagen
  • Gratis verzending vanaf €35
  • Altijd netjes en discreet verpakt

Anderen bestelden ook


Omschrijving

Ibuprofen Liquid Caps 400 mg is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is ibuprofen.
De andere stoffen in dit middel zijn macrogol 600, kaliumhydroxide, gezuiverd water. De andere stoffen in de capsulewand van dit middel zijn: gelatine, vloeibaar sorbitol, gedeeltelijk gedehydreerd (E420), inkt: opacode WB zwart NS-78-17821.

Gebruik:
Dosering voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar
De eerste dosis is 400 mg, zo nodig gevolgd door 200-400 mg per keer met een maximum van 1200 mg per dag (= 24 uur). 
Een dosering van 200 mg is met deze capsules niet mogelijk. Hiervoor zijn ibuprofen capsules of tabletten van 200 mg verkrijgbaar.

Wijze van gebruik
De capsules moeten met wat water worden ingenomen.

Duur van de behandeling
Gebruik Ibuprofen Liquid Caps 400 mg niet langer dan 14 dagen. Als de symptomen verergeren of niet beter zijn geworden na 14 dagen raadpleeg dan uw arts.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Houder van de vergunning voor het in de handel brengen
Healthypharm B.V.
Nieuwe Donk 3
4879 AC Etten-Leur
 

09-2014

Healthypharm Ibuprofen 400 mg liquid bestel je veilig en snel bij Medimart. Onze pakketjes worden altijd discreet verzonden

Wij zijn een online aanbieder van medicijnen. Kijk welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

Specificaties

inhoud
20 capsules
Productsoort
Diarree
RVG
112477